Kontakt

"BUSKOPOL" S.A.
(dawniej: Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego i Ochrony Środowiska "BUSKOPOL" Sp. z o.o.)

ul. Kilińskiego 41
28-100 Busko-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel./fax (041) 378 23 39, 378 46 58, 

e-mail: biuro

Baza: Wełecz 127, 28-100 Busko-Zdrój
tel. (041) 378 35 62

NIP: 655-00-00-072   REGON: 290001859
Sąd Rejonowy w Kielcach  Numer KRS: 0000365464
Kapitał  zakładowy:  960.000,00zł
Kapitał  wpłacony:    960.000,00zł

 

Prezes Zarządu
mgr inż. Franciszek Żurawski  f.zurawski
Wiceprezes Zarządu
mgr inż. Arkadiusz Trzcina a.trzcina
Główny Księgowy mgr Agnieszka Ziobro a.ziobro
Dział Księgowości mgr Agnieszka Makowska ksiegowosc
Kierownik Dz.Przygotowanie i Realizacja Produkcji
mgr inż. Paweł Kiwior techniczny
Kierownik Działu Administracja (sekretariat)
mgr Izabela Pietras biuro
Kierownik Działu Kadry
mgr Anna Papier kadry
Główny Mechanik mgr inż. Tomasz Banasik warsztat
Specjalista ds. BHP mgr inż. Małgorzata M.Magiera bhp
Magazyn Jerzy Trzcina
magazyn
Informatyk (ozs GUS)
mgr inż. Grzegorz Bątkowski g.batkowski
Zakład Produkcji Elementów Betonowych i Żelbetowych
mgr inż. Tomasz Banasik
produkcja
Wieliczka - Kierownik Budowy
mgr inż. Piotr Kurek p.kurek
Spała - Kierownik Robót inż. Dariusz Segda d.segda
Sieradz - Kierownik Robót inż. Krzysztof Dulik k.dulik
Garwolin - Kierownik Robót mgr inż. Tomasz Magiera t.magiera
Skontaktuj się z nami
Copyright © 2010 Buskopol S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: netwizard.pl